Хірургічна Стоматологія

Хірургічна Стоматологія

Хірургічна стоматологія практикується на таких методах лікування як: видалення зубів різного ступеню важкості, підсаджування кісткової тканини, підготовка та дентальна імплантація зубів, а також естетичні операції в пародонтології.

Наша клініка надає повний спектр послуг стоматологічної хірургії – від простого видалення зуба до найскладніших операцій. У нас є окремий спеціаліст – хірург-імплантолог, який працює тільки зі складними випадками та часто проводить хірургічні маніпуляції. Наші дії спрямовані на те, щоб створити комфортні умови для пацієнтів. У роботі використовується тільки сучасне обладнання та якісні анестетики, що дозволяють навіть найскладніші процедури проводити абсолютно безболісно. Ми зацікавлені в тому, щоб зробити вашу посмішку здоровою та красивою.

Наш окремий фахівець – хірург-імплантолог працює тільки зі складними випадками, часто проводить складні операції.

Наші Послуги і Напрями Стоматології

Професійна гігієна ротової порожнини

Це комплекс лікувально-профілактичних дій, які проводяться стоматологом-терапевтом або гігієністом. Під час процедури видаляється зубний камінь, очищується м’який та пігментний наліт, поліруються поверхні зубів та пломб.

read more
Реставрація та Лікування Кореневих Каналів

Видалення ураженої пульпи з коронки, їх очищення та подальше пломбування. Якщо вчасно не лікувати кореневі канали, то це може викликати сильний пульсуючий біль, який потребує екстреного звернення до стоматолога.

read more
Дитяча стоматологія

Наші фахівці надають широкий спектр послуг профілактики та лікування зубів у дітей. Під час першого візиту в клініку рекомендуємо обмежитися консультацією, щоб дитина познайомилася з лікарем та звикла до навколишньої атмосфери.

read more
Ортодонтична Стоматологія

Ортодонтична стоматологія – це діагностика, профілактика та виправлення прикусу, а також запобігання виникненню зубощелепних аномалій.

read more
Хірургічна Стоматологія

Хірургічна стоматологія: видалення зубів різної ступені складності, підсаджування кісткової тканини, підготовка та дентальна імплантація зубів, естетичні операції в пародонтології.

read more
Лікування парадонтозу

Естетичне протезування зубів – це сучасний та ефективний метод відновлення повноцінного зубного ряду для максимальної естетики та комфорту.

read more
Імплантація

Імплантація – це сучасний та найкращий метод відновлення втрачених зубів та повернення прекрасного самопочуття. Високоякісні імпланти Straumann та Megagen.

read more
Естетична стоматологія та протезування

Сучасний та ефективний метод відновлення повноцінного зубного ряду для максимальної естетики та комфорту.

read more
how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Посещал Андрея Сергеевича – сделали две пломбы и чистку. Спасибо, все отлично! Небольшая уютная стоматология. Цены средние.

Oleg Gavryliuk
Oleg Gavryliuk

Записатися на прийом у "Новітню Стоматологію"