Лікування парадонтозу

Пародонтоз і методи лікування

Пародонтологія – це лікування та профілактика захворюваності ясен. До пародонтолога варто звернутися якщо у вас турбують: кровоточивість ясен; больові відчуття в області ясен під час жування; набряк та зміна кольору ясен; неприємний запах з рота; рухливість зубів.

Після діагностики та обстеження наш лікар підбере для Вас оптимальний метод лікування, враховуючи тяжкість захворювання та індивідуальні особливості. Для видалення зубного каменю та нальоту підійде гігієнічна професійна чистка. У більш запущеній стадії захворювання може знадобитися хірургічне втручання. Естетика в пародонтології грає дуже важливу роль, тому що дозволяє досягти не тільки здоров’я зубів, але також і загального привабливого візуального вигляду ротової порожнини. Наша стоматологія пропонує своїм пацієнтам широкий спектр послуг у сфері пародонтології. Лікування ясен проводиться за передовими методиками з використанням сучасного обладнання. Головне завдання наших лікарів-пародонтологів – вилікувати хворобу на початковій стадії та потім не допустити загострень.

Наші Послуги і Напрями Стоматології

Професійна гігієна ротової порожнини

Це комплекс лікувально-профілактичних дій, які проводяться стоматологом-терапевтом або гігієністом. Під час процедури видаляється зубний камінь, очищується м’який та пігментний наліт, поліруються поверхні зубів та пломб.

read more
Реставрація та Лікування Кореневих Каналів

Видалення ураженої пульпи з коронки, їх очищення та подальше пломбування. Якщо вчасно не лікувати кореневі канали, то це може викликати сильний пульсуючий біль, який потребує екстреного звернення до стоматолога.

read more
Дитяча стоматологія

Наші фахівці надають широкий спектр послуг профілактики та лікування зубів у дітей. Під час першого візиту в клініку рекомендуємо обмежитися консультацією, щоб дитина познайомилася з лікарем та звикла до навколишньої атмосфери.

read more
Ортодонтична Стоматологія

Ортодонтична стоматологія – це діагностика, профілактика та виправлення прикусу, а також запобігання виникненню зубощелепних аномалій.

read more
Хірургічна Стоматологія

Хірургічна стоматологія: видалення зубів різної ступені складності, підсаджування кісткової тканини, підготовка та дентальна імплантація зубів, естетичні операції в пародонтології.

read more
Лікування парадонтозу

Естетичне протезування зубів – це сучасний та ефективний метод відновлення повноцінного зубного ряду для максимальної естетики та комфорту.

read more
Імплантація

Імплантація – це сучасний та найкращий метод відновлення втрачених зубів та повернення прекрасного самопочуття. Високоякісні імпланти Straumann та Megagen.

read more
Естетична стоматологія та протезування

Сучасний та ефективний метод відновлення повноцінного зубного ряду для максимальної естетики та комфорту.

read more
how can we help you?

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Посещал Андрея Сергеевича – сделали две пломбы и чистку. Спасибо, все отлично! Небольшая уютная стоматология. Цены средние.

Oleg Gavryliuk
Oleg Gavryliuk

Записатися на прийом у "Новітню Стоматологію"